Pokud sem jdete ve špatnémúmyslu tak sem ani nechodte !!616!

Květen 2009

Hlassůůůj PROSíM 2

31. května 2009 v 15:46
prosim moc prosím hlasůůůůj pro luckat ZDE MOCinky MOCinky Děkujiii
pkud vyhraju tak dostanete MAXI diplom..

Budu moc Vděčná DIkY

zkouška

30. května 2009 v 21:24 Moje KECY
jen zkouším........


známé omyly

30. května 2009 v 20:17 Zajímavosti

Bobr jí ryby a umí kácet stromy

Bobr je vegetarián a živí se většinou kůrou mladých stromů, měkkým dřevem a oddenky vodních rostlin. O kácení nemá ani ponětí. Stromy u vody se stejně naklánějí k hladině, takže tak jako tak spadnou do říčního proudu. Bobr jich využívá k stavbě hrází a úkrytů. Zvládne i kmen s průměrem až 70 cm.

Bumerang se vrací na své místo

Jen cvičný či ten, který je určen k plašení ptáků. Správný lovecký bumerang australských domorodců je zahnutý proto, aby letěl rychleji a dále, a aby přesněji zasáhl oběť. V první sv. válce je Australané používali tak, že na ně přivázali granát a pak ho hodili do nepřátelského zákopu.

Citron je kyselý

To nám jen připadá, ve skutečnosti je v jednom kilogramu citrónu více cukru než v jednom kilogramu jahod.

V zimě je nejlepší na zahřátí čaj

Horký nápoj vás spíše ochladí. Otvírá podkožní cévy, krev lépe proudí, čímž vzniká pocit tepla, ale tělo se dlouhodobě ochlazuje.

Einstein byl v soukromém životě velmi nepraktický

Přesně naopak, když se mu například nezamlouvalo, jak pracuje lednička, nechal si patentovat hned několik zlepšení. V lednicích se tenkrát používali jedovaté látky. Když si Einstein přečetl v novinách o rodině, která se kvůli špatné ledničce otrávila, vytvořil se svým kolegou několik návrhů na ledničky pracující bez kompresoru. Výrobci chladniček několik patentů zakoupili, ale ve 30. letech 20. století byl objeven nejedovatý plyn, a tak skončily Einsteinovy patenty v šuplíku.

Galileo Galilei - "A přece se točí!"

Že by Galilei po odsouzení za jeho teorie o sluneční soustavě pronesl památnou větu: "A přece se točí," se zdá velmi nepravděpodobné. Téměř jistě by skončil někde na hranici, takže si to nemohl dovolit.

Krev je červená

Ne tak zcela - když se vrací žílami zpátky k srdci, je téměř modrá, pokud se však dostane zraněním ven, při styku s kyslíkem ihned zčervená. Kobylky mají například krev bílou a několik mořských ježovek ji má jasně oranžovou.

Evropané jsou lidojedi

Přesně to si o nás mysleli v 15. stol. Černoši v Africe, když běloši jejich druhy odváželi na nucené práce do kolonií. Ještě počátkem 20. stol. se domorodci v severní Rhodesii domnívali, že levné masové konzervy s nápisem For African Consumption obsahují lidské maso.

Čím více nalijeme nemrznoucí směsi, tím lépe

Někteří řidiči si říkají, jistota je jistota a v zimě nalijí do chladiče čistou nemrznoucí směs. To je ovšem Chyba, protože samotná směs mrzne již při teplotách okolo-12°C, zatímco při rozředění vodou v poměru 1:1 okolo - 30°C.

menší kanadské žertíky

30. května 2009 v 20:15 srandičky

Počtářský úkol

Zeptejte se při vhodné příležitosti (třeba na setkání matematiků), kdo z přítomných se považuje za nejlepšího počtáře. Odvážlivci pak řekněte, ať pozorně poslouchá, a začněte s hádankou: "Ve vlaku jede 348 cestujících. V Plzni 83 cestujících vystoupí a 24 nastoupí..." Teď udělejte přestávku a vyčkejte, než si Vaši posluchači v čele se svým výborným matikářem propočtou, kolik to vlastně ve vlaku jede lidí. Když si viditelně oddechnou, že daný početní úkol zvládli, se zcela nevinným výrazem se jich zeptejte, kolikrát vlak zastavil...

Jasnovidec

Bezostyšně se chvástejte tím, že umíte číst myšlenky a vidíte do budoucnosti. Po mnoha pošklebcích Vašich kamarádů a známých přejděte k odvetě. Vezměte do ruky 3 mince a jednu z nich uchopte tak, aby ji všichni viděli, a pak ji položte do dlaně najbližšího přihlížejícího se slovy: "Dávám Vám tuhle minci, pevně ji sevřete v dlani." Až toto provedete, uchopte druhou minci a se stejnými slovy ji předejte dalšímu přihlížejícímu. Když uchopíte třetí minci, beze slov se obraťte k dalšímu divákovi. Pokud je alespoň trochu normální, natáhne ruku s otevřenou dlaní... a vy s triumfálním úsměvem všem oznámíte: "Teď kupříkladu vím, že tento divák si myslí, že dostane minci."

Gumové sušenky

Není nad to nabídnout kamarádům nebo známým něco na zub. Kdo by neměl rád sušenky! A ještě k tomu s oříškočokoládovou náplní. A když už tak leží opuštěné na stole, stěží někdo odolá, aby aspon jednu neochutnal. A to je ta pravá chvíle pro Vás: Předem do náplně "vpašujte" tenký proužek tuhého papíru nebo gumy a pak už se jen pohodlně usaďte, abyste si vychutnali komediální výstup Vašich kamarádů. Úspěch zaručen.

Ftipy

30. května 2009 v 20:14 srandičky

policajti

Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu. Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl. Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"

Jaký je rozdíl mezi policajtem a šlapkou? Žádný. Oba šlapou chodník a za oba se jejich rodina stydí.

Mezi Pepu a Vencu si sedl policajt. Pepa povídá: "Venco, ty jsi vejce?" "Ne!" "Já taky ne. Tak co mezi náma dělá tenhle?"

Policajt sedí doma a najednou někdo klepe na dveře. "Kdo je tam?" ptá se policajt. "Já," ozve se zpoza dveří. "Já???"

Jak vypadal "Mohl byste mi říct, jak ten útočník vypadal?" zeptal se policista, když pomáhal potlučenému muži na nohy. "Ale ovšem," odvětil muž. "Zrovna jsem mu to říkal, když mě začal mlátit."

Stojí takhle policajt ve službě na rohu a najednou naproti na chodníku vidí kolegu, jak před sebou valí velký sud. "Kam to valíš?" "Ale, byl jsem tuhle u doktora a ten mi řekl, že mám donést za měsíc moč." Tak za hodinku ten první vidí druhého, jak to valí zpátky. "A proč to valíš zpátky?" "Ale, našli mi tam cukr, tak jim ho tam přece nenechám!"

Chlap stojí na břehu rybníka, na krku provaz a na něm obrovský kámen. Už se připravuje ke skoku, když k němu přijde policajt a povídá: "Člověče, stůjte! Co blázníte? Co vás to napadlo? Když tam skočíte, budu tam muset skočit pro vás. Než vás vytáhnu, tak se oba promočíme a v týhle zimě dostaneme oba zápal plic. Tak neblázněte, jděte domů a tam se oběste!"
Baví se dva policajti: "Dal jsem si včera udělat IQ test." "Jo? A jaký je výsledek?" "Chválabohu, negativní."

Sedí policajt na lavičce v parku a usedavě pláče. Přisedne k němu babka a ptá se ho, proč pláče. "Ztratil se mi služební pes!" "Však on trefí na stanici, uvidíte." "On jo, ale já ne!"

Pepíček


Pepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy. Jeho táta se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí. Ten zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi. "Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec. "To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ. Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kamen." "Víš co? Hele, ty mi dáš tu baňku s tou chemikálií a já Ti hned zítra koupím motorku!" Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tatovi baňku. Druhý den, když přisel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes. Pepíček se sel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku. "Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky.

Tati kup mi pistolku. Nekoupím Pepíčku. Tati kup mi pistolku. Nekoupím Pepíčku. Tati, kup mi pistolku. No tak dobrá, kdo je tady pánem. Ty, ale kdybych měl tu pistolku...

obchod

30. května 2009 v 20:12 Moje KECY
no na jedničku to zrovna není ale jako zákazníky vás berem! - to řekl náš tříhní v EP xD

ksaojif

30. května 2009 v 20:10 Moje KECY
já docela dobře

Ahhhoj

30. května 2009 v 20:10 Moje KECY
čau jak se máte??

Diplomek pro měě

30. května 2009 v 19:30

259od Anetky ..........díkes

prosím Hllasuuj!!

25. května 2009 v 20:08
Prosím hlasuj pro luckat ZDE
A pokud vyhraji tak Vám udělám Diplom....Všem kdo mě podopořil a kdo pro mne hlasoval. Prosím pospěšte si jen do 30.5. !!!Do komentíků napište
 • klikátý hlas
 • jmeno, blog
 • MOC DĚKUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bUDU vÁM MOC VDĚČNÁ
tady je video: fakt dost drsný....
však poznáte sami...

Navstevnost (21/2009)

25. května 2009 v 18:32
Navstevnost za minuly tyden (18.5. 2009 - 24.5. 2009) je:
Pondeli: 12
Utery: 22 Dobrý
Streda: 6
Ctvrtek: 6
Patek: 4
Sobota: 6
Nedele: 4

Celkem: 60

Velký diplom

23. května 2009 v 21:21 pro Vás
Diplom pro Vás..za 2¨3.bleskovku..............................Doufám že se vám líbí..

no menší kvalita...xD

Bleskovka č.3

19. května 2009 v 14:40 ankety
A je tu nová bleskovka !

 1. Jak se máš?
 2. Co děláš, že kromě vyplnuješ tuto bleskovku?
 3. Jaká je tvoje nej barva?
 4. Tvoje nej celebrita?
 5. Tvůj/tvoje nejoblibenější film a seriál?
 6. Tvůj nejoblibenější předmět a látka? Např. Matematika-zaokrouhlování
 7. Co je po tvojí pravé ruce?
 8. Píšeš levou nebo pravou nohou?
 9. Vyber: moře-oceán
 10. voda-vzduch-oheň-země
 11. teplo-zima
 12. Co je za tebou?
 13. Kde se nejvíce stravuješ?(oběd)-přes týden?
 14. nezapomeň hlasovat !!ZDE pro luckat DÍKY
 15. DIPLOM-PŘEKVAPENÍ NEVADÍ?
 16. podívej se na náš blog: TADY
 17. AhojjO Zemi 1

18. května 2009 v 20:39 planeta Země a o ní

Astronomie - popisuje Zemi jako vesmírný objekt v rámci Sluneční soustavy
Botanika - nauka o rostlinstvu Země
Ekologie - popisuje vztah mezi organismy a jejich prostředím a vztah organismů navzájem
Hydrologie - zkoumá vodní systém na Zemi.
Geologie - věda, která zkoumá zemskou kůru, její složení, nerosty, jevy, které v kůře probíhají
Geofyzika - věda o fyzikálních stavech a procesech na souši, v oceánech i v atmosféře.
Geodézie - věda, která zkoumá rozměry Země i přírodních objektů na ní.
Mineralogie - věda o nerostech.
Meteorologie - věda o atmosférických jevech.
Paleontologie - věda o fosilních zbytcích rostlin a živočichů a o dějinách Země.
Zeměpis čili Geografie - nauka o světadílech, mořích, řekách, pohořích, státech a městech.
Zoologie - nauka o živočišné říši na Zemi.

Pevnina je ta část zemského povrchu, která není pokryta světovým oceánem. Pevnina představuje pouze přibližně 29 % zemského povrchu. Je tvořena většinou v podobě kontinentů, které vystupují nad oceány.
Země je geologicky velmi aktivní těleso a tak se tvar pevniny stále mění. Pevnina je v některých částech po dlouhá období obrušována nebo nanášena. Vznikaji a zanikají moře a mění se jejich tvar. Kontinenty se přesouvají, rozpadají a spojují.

My new blog

18. května 2009 v 14:38
Já a Barča máme nový blog. Samozdřejmě tady tomuhle se budu věnovat, takže ho nesmažu!!
mOJE Sbee: kdo chce být naším Sbee tak se přidlaste na kamoshky2.blog.cz rubrika Sbee
Diky
PS.-nezapomente PLS pro mě hlasovat na ZDE pro luckat ... moc DĚKUJU

Diplom pro Simču

17. května 2009 v 12:57 pro Vás
Diplom pro Simču
Doufám že se už nezlobíš


MOC PROSíM !!!

16. května 2009 v 21:30
Prosím hlasujte pro mne ZDE pro luckat moc děkuji

A tady je písnička
Líbí se vám?


LÍBÍ SE VÁM TYTO PÍSNIČKY??

Diplom pro anetku

15. května 2009 v 14:26 pro Vás
líbí??

Diplom..7

13. května 2009 v 19:14 pro Vás
Tak tady je diplom pro DodyNku za bleskovku
DuchokTřešněPoháraja43447.gif image by Salisko692!969!2m2esdl.gif image by Lowinka!1096!.thinkheart.gif image by Salisko17-2.gif image by Saliskonota.242259258282315544545663728803918972104510701204541171x_x.Hahaha *4822*.angry-1.gif image by Salisko!811!jablíčkoILH TV-vlocka-prsíILH Pc
43447.gif image by Salisko!616!smileyspixellol-4.gif image by Salisko25801.gif image by Salisko21n.gif(100 b)o8-kyti:)blik cvak..žárovkaLoLkyilhanek WC
Camparisdiamant35n.gif(135 b)dancing10-1.gif image by Salisko

!e.cnotickaMarky017starbubczvlajkanotasněhuláksponkaaaaa?dudlíčekajaajalooolVladkawcpolojasnookskejtinekceloliťák =)Lexilush*kočíí..peaceZavináč :Dr


NAVRCHOLU.cz