Pokud sem jdete ve špatnémúmyslu tak sem ani nechodte !!616!

Listopad 2009

New dess

22. listopadu 2009 v 13:13 Moje KECY

Tak jak se vám líbí nový dess? Hlasujte dole v anketě!!!!


Dotazník-Kiki a Joly

22. listopadu 2009 v 12:48 pro Vás
Zodpovýdaly moje SBee: Kiki a Joly
1)proč jste začaly blogovat? - protože jsme si řikali, že by to mohla bejt
sranda a prostě jsme si řekli, že bysme si založili blog ještě s dvěma
kamarádkama...ten nás pak omrzel, ale já a Kiki jsme si udělali další-
flétny0007 a teď taky superkamosky01

2)Jak dlouho už máte blog? 2. měsíc

3) máte více blogů než jeden? - ano, pořád máme ten s těma dalšíma holkama a
flétny0007, ale na oba už nechodíme a Kiki má ještě jeden další aktivní blog

4)O čem je váš blog? Tenhle- o všem možným...videa s písničkama, různý
příhody, náš deník, blbosti, soutěže atd.

5) co si myslíš o sbééčkování? myslim si, že je to prima věc, ale že je na
nic, když ho někdo myslí jen kvůli návštěvnosti, ale prostě že by se dva
blogy měli spolu "přátelit" takže navštěvovat a komentovat, ale nemuset se
každej den desetkrát obíhat jinak se mažou. To je pak na ...

6)a co o pixelkách, bleskovkách a kusowkách? nevim, pixelky jsou pěkný, ale
mi je na blogu nemáme, bleskovky se mi zdaj celkem dobrý a už jsme dvě
napsali na náš blog a na ostatních jsme jich udělali spousty a kusovky na
blog nedáváme

7) jaký blogy tě zaujmou? ty s hezkým záhlavim, ty který nejsou moc
"hočičkovský" jako že nemaj všude růžičky a jsou celý růžovoučký, který maj
nějaký obrázky nebo videa, ale zase nejsou v každym článku, mají zajímavé
články, které nejsou na jeden řádek, ale zase ne na 1000...

8)A jaký tě odradí? ty moc růžovoučký, taky úplně černý, takový s moc
nafiftěnejma zpěvačkama a herečkama, ty kde článek vypadá takto:
AFfíčKa, jak WáS LaWinkUju!!!
Pls wČiČíííí! xD "HlAsnUlkali byStE mI taDynKá? Ťo BysTe byli ZlaTííííŠka!
xD ˇˇ MtmmmR!! xxddddd pPapíSkuJuuuu MoJi LawíSkčoVéééé xDxD

9)napište sem čtyři NEj blogů.(SBee)

fudja.blog.cz
kwikysek.blog.cz
luckat11.blog.cz
kometa088.blog.cz
kajajaja.blog.cz

Co chcete na diplom?
Třeba žirafku :-)

Joly (a Kiki)
SuperKámošky

Já děkuji
Prominte diplom už mám ale ukázalo se mi tohle:

CHYBA: Method Jyxo_Auth::egisteredinproject() is not exists.

Nejde mi tam dát ani jiný obrázek tak já vám ho dám jindy třeba zítra jo,? Nevadí?

Nevíte co to je????


prominte!!

20. listopadu 2009 v 21:18 Moje KECY

Prominte že jsem tu tak dlouho nebyla...Proč je Google tak rychlý?

17. listopadu 2009 v 18:11 Zajímavosti
Když uživatel zadá dotaz, dostane výsledek během několika desetin vteřiny. To je samo o sobě úctyhodný výkon, ale skutečnost je o to zajímavější, že každou vteřinu je přes Google.com položeno asi tisíc dotazů a zadavatel každého z nich dostává rychle odpověď.
Po zadání dotazu na Google.com samozřejmě nezačne prohledávání všech miliard dokumentů, které Google zná. To by bylo opravdu na dlouho.
Jakto, že je tak rychlý
Základem rychlého doručení odpovědi na uživatelův dotaz jsou tzv. indexy. Google má pro každé slovo připraven index (seznam) stránek, na kterých se dané slovo nachází. Po zadání je tento dotaz předán serverům, které obsahují index stránek pro všechna slova. Tyto servery vyhledají stránky, které obsahují příslušné slovo a předají setříděný seznam jejich identifikačních čísel dokumentovým serverům. Dokumentové servery podle identifikačních čísel vyhledají příslušné stránky, tzn. jejich názvy, URL, anotace a z nich je následně sestavena stránka s výsledky, které jsou zobrazeny uživateli.
Podle čeho se ýsledky zobrazují
Již byl zdůrazněn fakt, že indexové servery předají dále setříděný seznam identifikačních čísel dokumentů. Toto setřídění se děje na základě přísně utajovaného algoritmu, ve kterém hrají roli desítky různých parametrů, podle kterých se určuje kvalite jednotlivých stránek a jejich relevance pro hledaná slova.

Na čem běží Google
Většina lidí očekává, že Google běží na supervýkonných značkových strojích s minimální poruchovostí. To vůbec není pravda. Základem infrastruktury Google jsou levné low-end servery, které se relativně často porouchají. Díky špičkovému softwaru, který selhání hardwaru předpokládá, může Google běžet dál. Když jeden stroj selže, tak se nic neděje - "kus železa" se vymění a vyhledávání běží dál.
//<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-9963741524057669"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; google_ad_format = "468x60_as"; google_ad_type = "text"; //2007-04-10: zajimavosti google_ad_channel = "6430199947"; google_color_border = "FFFFFF"; google_color_bg = "FFFFFF"; google_color_link = "0066CC"; google_color_text = "000033"; google_color_url = "660000"; //--> //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("render_ads.js::google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>

příbeh o mlze

17. listopadu 2009 v 18:10 planeta Země a o ní
Letěl-li by někdo letadlem přes kanadskou provincii Quebec, v některých dnech by pak měl možnost pod sebou uvidět pohádkově krásnou krajinu. Mezi lesy ,které se táhnou až k horizontu se objevuje hustá mlha. Tato mlha často pokrývá řeku či nějaké jezero,jestliže je vzduch ,který nad hladinou proudí chladnější než voda. Tento vzduch se ohřeje a je schopen přijmout více vlhkosti. Nad vodou se utváří uzavřená mlhová lavice ,která ale není tak hustá. Tento styl mlhy se popisuje jako advekcni mlha. V pobřežních oblastech se to stává dosti často ,když v zimě teplý vlhký mořský vzduch dosáhne chladnější pevniny. Výskyt mlhy může souviset také se studenými mořskými proudy.
Na kanadském východě přináší například Labradoruv proud a proud svatého Lorence ledovou vodu do přímořských oblastí jižně od Neufundlandu. Tam se tato studená voda setká s teplejším Golfským proudem ,tak že se zde zvlášť často pak tvoří mlha.Ona často stěžuje práci bouřkami potrápeným neufundlantskym rybářům a stěžuje jim práci a to především v zimě ,když se tvoří jíní.
,,Údolím se táhne bílá mlha, která se na okraji rozpouští, vznáší se a rozšiřuje se". Takto popisuje francouzská spisovatelka Sidonie Colette fenomén ,který můžeme pozorovat všude na světě.
V zimě po ránu na venkově.Po opuštění domu použijeme cesty ,která vede ven z vesnice a již na jejím okraji začíná mlha. V lučinách zahaluje ovocné stromy a blíž k vodě topoly. Dole u potoka spolkne všechny kontury ,a když se člověk ohlédne vypadá vesnička strašidelně.
Při návratu z této procházky ,která vedla světem naplněným vatou , mlha na kraji vsi zmizela. Tam je trošku tepleji než v okolí a již tento mizivý rozdíl teplot postačí k tomu , aby bílé chuchvalce rozpustil. Nastane -li změna reliéfu nebo rostlin spolu s minimálním kolísáním teploty ,mlha tohoto typu se nikdy už sirokoplosne nerozšíří. Může se náhle objevit a stejně rychle zase zmizet. Nebezpečné je to především pro řidiče.
Mlha má ale také dobré stránky: chrání před mrazem.Jako deštník spouští to v noci ze země odpařené teplo zase zpět na zem a tím pádem paradoxně urči hranice samotnému ochlazení, ačkoli vlasne sama vznikla ochlazením. Tento teplotní ochranný efekt můžeme využít u ovocných plantáží či vinařských krajích, abychom ovoce uchránily před mrazem. Jednoduše se vyprodukuje mlha, rozpuštěním kouře přes porosty , v kterém pak má pára ze vzduchu možnost zkondensovat.

3kolní vtipy

17. listopadu 2009 v 18:05 srandičky
Proč se lidi hlásí na vysoko školu? Aby dostali kolej a přístup na Internet.
Profesor říká: "Dnes vás pustím o čtvrt hodiny dřív. Odcházejte prosím potichu, ať nevzbudíte nikoho ve vedlejších učebnách."
"Pepíčku, řekni dvě zájmena." "Kdo, já?" "Výborně, Pepíčku."

Známé omyly

17. listopadu 2009 v 18:04 Zajímavosti

Bobr jí ryby a umí kácet stromy

Bobr je vegetarián a živí se většinou kůrou mladých stromů, měkkým dřevem a oddenky vodních rostlin. O kácení nemá ani ponětí. Stromy u vody se stejně naklánějí k hladině, takže tak jako tak spadnou do říčního proudu. Bobr jich využívá k stavbě hrází a úkrytů. Zvládne i kmen s průměrem až 70 cm.

Bumerang se vrací na své místo

Jen cvičný či ten, který je určen k plašení ptáků. Správný lovecký bumerang australských domorodců je zahnutý proto, aby letěl rychleji a dále, a aby přesněji zasáhl oběť. V první sv. válce je Australané používali tak, že na ně přivázali granát a pak ho hodili do nepřátelského zákopu.

Citron je kyselý

To nám jen připadá, ve skutečnosti je v jednom kilogramu citrónu více cukru než v jednom kilogramu jahod.

V zimě je nejlepší na zahřátí čaj

Horký nápoj vás spíše ochladí. Otvírá podkožní cévy, krev lépe proudí, čímž vzniká pocit tepla, ale tělo se dlouhodobě ochlazuje.

Einstein byl v soukromém životě velmi nepraktický

Přesně naopak, když se mu například nezamlouvalo, jak pracuje lednička, nechal si patentovat hned několik zlepšení. V lednicích se tenkrát používali jedovaté látky. Když si Einstein přečetl v novinách o rodině, která se kvůli špatné ledničce otrávila, vytvořil se svým kolegou několik návrhů na ledničky pracující bez kompresoru. Výrobci chladniček několik patentů zakoupili, ale ve 30. letech 20. století byl objeven nejedovatý plyn, a tak skončily Einsteinovy patenty v šuplíku.

Galileo Galilei - "A přece se točí!"

Že by Galilei po odsouzení za jeho teorie o sluneční soustavě pronesl památnou větu: "A přece se točí," se zdá velmi nepravděpodobné. Téměř jistě by skončil někde na hranici, takže si to nemohl dovolit.

Krev je červená

Ne tak zcela - když se vrací žílami zpátky k srdci, je téměř modrá, pokud se však dostane zraněním ven, při styku s kyslíkem ihned zčervená. Kobylky mají například krev bílou a několik mořských ježovek ji má jasně oranžovou.

Evropané jsou lidojedi

Přesně to si o nás mysleli v 15. stol. Černoši v Africe, když běloši jejich druhy odváželi na nucené práce do kolonií. Ještě počátkem 20. stol. se domorodci v severní Rhodesii domnívali, že levné masové konzervy s nápisem For African Consumption obsahují lidské maso.

Čím více nalijeme nemrznoucí směsi, tím lépe

Někteří řidiči si říkají, jistota je jistota a v zimě nalijí do chladiče čistou nemrznoucí směs. To je ovšem Chyba, protože samotná směs mrzne již při teplotách okolo-12°C, zatímco při rozředění vodou v poměru 1:1 okolo - 30°C.

/www.zajimavosti.ic.cz

soutěž SONO

13. listopadu 2009 v 15:45 pro Vás

čau rozhodla jsem se že kdo chce tak mi vyplní dotazník.Na meil mi napíšete

  1. přezdívka

  2. blog

  3. můžeš zobrazit na svém blogu můj dotazník

vy mi to pošlete na lucka.111@seznam.cz a já vám zašlu dotazník který ¨vyplníte a odešlete spátky jo?


Pátek 13.

13. listopadu 2009 v 15:43 Moje KECY
Tak co jak se máte pátek 13???
DuchokTřešněPoháraja43447.gif image by Salisko692!969!2m2esdl.gif image by Lowinka!1096!.thinkheart.gif image by Salisko17-2.gif image by Saliskonota.242259258282315544545663728803918972104510701204541171x_x.Hahaha *4822*.angry-1.gif image by Salisko!811!jablíčkoILH TV-vlocka-prsíILH Pc
43447.gif image by Salisko!616!smileyspixellol-4.gif image by Salisko25801.gif image by Salisko21n.gif(100 b)o8-kyti:)blik cvak..žárovkaLoLkyilhanek WC
Camparisdiamant35n.gif(135 b)dancing10-1.gif image by Salisko

!e.cnotickaMarky017starbubczvlajkanotasněhuláksponkaaaaa?dudlíčekajaajalooolVladkawcpolojasnookskejtinekceloliťák =)Lexilush*kočíí..peaceZavináč :Dr


NAVRCHOLU.cz